ATN Energy Fotowoltaika – pozytywna atmosfera i dobre relacje są bardzo ważne.

Dobra atmosfera w firmie, zgrany zespół, zadowoleni pracownicy, to dla nas podstawa sukcesu. Cenimy sobie również pozytywne relacje biznesowe.

Dlatego pierwszy weekend września postanowiliśmy spędzić wspólnie. Razem z naszą firmą matką Budotom Pompy Ciepła oraz partnerami biznesowymi wybraliśmy się na wyjazd szkoleniowy.

Wyjechaliśmy do miejsca oddalonego od miejskiego hałasu. Z dala od miejskiej aglomeracji wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi szkoliliśmy się, integrowaliśmy i wypoczywaliśmy.

Wybraliśmy się na wycieczkę nad Zalew Blewązka, gdzie po zakończeniu szkolenia czekało na nas mnóstwo atrakcji. Graliśmy w hokeja czarownic, jeździliśmy na nartach, przechodziliśmy przez strasznie skomplikowane labirynty. Każda z drużyn miała do pokonania mnóstwo mega przeszkód. Układaliśmy mega zakręcone puzzle, graliśmy w mega Jengę i stoczyliśmy wiele bitew na poduszki.

Kapryśna pogoda nam nie straszna. Nawet ulewa nie była w stanie zepsuć nam świetnej zabawy.

Wszyscy pracownicy byli mocno zaangażowani w każde z zadań, które były konieczne do wykonania. Choć podczas weekendowych rozgrywek byliśmy podzieleni na kilka drużyn, a puchar zdobyła tylko jedna z nich, to na co dzień i tak jesteśmy jedną wielką drużyną. Nawet ulewa nie była w stanie zepsuć nam świetnej zabawy.

 

Dziękujemy za wspólny weekend.
Dziękujemy agencji eventowej http://bit.ly/ArgentumEvent za wspaniałą atmosferę oraz hotelowi http://bit.ly/NadZalewemKobylaGora za gościnę.

Wróciliśmy naładowani pozytywną energią, gotowi do pracy. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy Wam informacji na temat instalacji fotowoltaicznej. Z jeszcze większą chęcią przygotujemy dla Was indywidualną ofertę na kompleksową usługę. Mamy własny dział projektu, ekipy monterów i serwis.

Zobaczcie fotorelację z naszego tegorocznego wyjazdu szkoleniowo integracyjnego.

0
Feed

Zostaw komentarz