Dotacja mój prąd 3.0 - nie czekaj już dziś załóż instalację

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularnym sposobem pozyskiwania energii w Polsce. Zarówno na domach jednorodzinnych, jak i na budynkach firmowych oraz rolniczych zauważyć można więcej i więcej paneli solarnych.

Nie jest to przypadek, iż systemy czerpiące swoją moc z promieni słonecznych goszczą na tak dużej liczbie budowli. Jednym z głównych powodów, dla których w naszym kraju fotowoltaika jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin nauki i techniki są programy dotacyjne. Pomagają one zebrać początkową kwotę inwestycyjną niezbędną do założenia instalacji. Jednym z najbardziej korzystnych jest rozpoczynające się od 1 lipca dofinansowanie “Mój Prąd” 3.0.

 

Dotacja „Mój Prąd” 3.0 – nie czekaj, już dziś załóż instalację fotowoltaiczną

 

Nasza firma, oprócz przeprowadzania kompleksowych realizacji, pomaga również swoim Klientom zostać częścią programów dotacyjnych. Jest to niezwykle istotne szczególnie teraz, gdy na horyzoncie pojawia się „Mój Prąd” 3.0. Jest on kolejną częścią znanego programu dofinansowania mikroinstalacji energii odnawialnej. Choć rozpoczyna się on 1
lipca, warto jest zgłosić się do nas już teraz, byśmy zaczęli pracę nad Twoim własnym systemem fotowoltaicznym już dziś!

Pomagamy zdobyć dotację za darmo, w ramach kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznej. To gwarancja na to, że jesteśmy najlepszym wyborem na rynku. Nasza znajomość programu „Mój Prąd” 3.0 jest dla nas jednym z priorytetów. Wiemy, jak ogromną pomoc stanowi uzyskanie dotacji pieniężnej, która pozwoli na złagodzenie ciosu zadanego domowej skarbonce. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych Klientów mógł z powodzeniem we wspomnianym programie uczestniczyć.

Niezwykle ważnym elementem przystąpienia do programu dotacyjnego „Mój Prąd” 3.0 jest jak najwcześniejsze złożenie odpowiednich dokumentów. Znacząco zwiększy to szanse na zostanie wybranym jako jego uczestnik. Dlatego, jeśli planujesz posiadać instalację zasilającą energią odnawialną Twój budynek, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub
do wysłania wiadomości elektronicznej na podany na stronie adres e-mail.

0
Feed

Zostaw komentarz