Instalacja fotowoltaiczna z ATN Energy, to możliwość wygrania atrakcyjnych nagród

Instalacja fotowoltaiczna z ATN Energy - zdecyduj się i wygraj telewizor Panasonic.

Instalacja fotowoltaiczna z ATN Energy to możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Dla wszystkich osób, które w marcu 2021 podpiszą z ATN Energy Fotowoltaika umowę na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są bardzo atrakcyjne i wartościowe nagrody. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w terminie od 01.03.2021 do 31.03.2021 podpisać z nami umowę na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.

 

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie oraz u naszych Doradców Techniczno- Handlowych.

 

Uczestnictwo w losowaniu =  szansa wygrania 65 calowego telewizora Panasonic

 

W marcowym konkursie ATN Energy chodzi o to, że każdy, kto w miesiącu marcu 2021 podpisze z nami umowę na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, weźmie udział w losowaniu. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

 

Do wygrania atrakcyjne MEGA nagrody.

 

Każdy, kto w marcu 2021 podpisze z nami umowę na zakup i montaż fotowoltaiki weźmie udział w losowaniu i będzie mieć szansę na wygranie 65 calowego telewizora marki Panasonic (model TX-65GZ950E, lub podobny). Będą również 2 nagrody pocieszenia w postaci wysokiej klasy słuchawek Panasonic (model rp-hd605n lub podobny).

 

Losowanie nagród  odbędzie się w połowie kwietnia 2021r.


Data losowania nagród to połowa kwietnia 2021 r. Jednak o dokładnym terminie będziemy informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Bileciki z imieniem i nazwiskiem Inwestorów zostaną umieszczone w szklanej kuli i to z niej zostaną wylosowane osoby, które otrzymają nagrody. Pierwsza wylosowana osoba wygrywa nagrodę główną, a 2 kolejne otrzymają nagrody pocieszenia. Szczegóły dotyczące modeli telewizora oraz słuchawek znajdziecie w regulaminie oraz u naszych Doradców Techniczno- Handlowych.

 

Losowanie odbędzie się "na żywo" i będziemy je transmitować na naszych mediach społecznościowych. Dzięki temu będzie można śledzić każdy etap losowania nagród.

 

Serdecznie ZAPRASZAMY do zakupu instalacji fotowoltaicznej właśnie w ATN Energy. Nie tylko ze względu na możliwość wygrania nagrody. Polecamy swoje usługi głównie dlatego, że ich jakość jest bardzo wysoka.

Nasza firma posiada własne ekipy monterów, swój własny Dział Projektu Realizacji i Serwisu. Podobnie, jak nasza spółka matka - Budotom Pompy Ciepła, lidera na rynku pomp ciepła w Polsce.

Regulamin
0
Feed

Zostaw komentarz