Jak obniżyć rachunki za prąd. Jak uzyskać dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną – ATN Energy na Dolnośląskich Targach Nieruchomości.

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących fotowoltaiki mogliście uzyskać od naszej załogi na Dolnośląskich Targach Nieruchomości, które odbyły się 19 i 20 września we Wrocławiu.

19 i 20 września 2020r. wspólnie z naszą firmą matką Budotom Pompy Ciepła uczestniczyliśmy w Dolnośląskich Targach Nieruchomości. Odwiedzając nasze stoisko mogliście porozmawiać z nami i uzyskać wiele cennych wskazówek. Osoby odwiedzające nasza stoisko miały mnóstwo ciekawych pytań, takich, jak np.:

  • Jaką wybrać instalację fotowoltaiczną, żeby była opłacalna?
  • Kiedy instalacja zacznie się zwracać?
  • Jak uzyskać dotacje w ramach programu „Mój Prąd”?
  • Jakie są, oprócz programu „mój prąd” możliwości wsparcia finansowego na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej?

Chętnie odpowiadaliśmy na wszystkie pytania. Rozmawialiśmy również na temat nowoczesnych, ekologicznych i ekonomicznych źródeł ciepła, takich, jak pompa ciepła. Eksperci ATN Energy Fotowoltaika oraz Budotom pompy ciepła i  byli przez 2 dni targów do Waszej dyspozycji.

 

Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd w ekologiczny sposób?
To pytanie było często zadawane, ale z wielką przyjemnością udzielaliśmy na nie odpowiedzi i opowiadaliśmy o instalacjach fotowoltaicznych. Prezentowaliśmy również kalkulacje. Wyjaśnialiśmy także, dlaczego montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła, to duet idealny.

 

Jak uniknąć podwyżek cen prądu i tym samym stać się podwyżkoodpornym?
To również jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby odwiedzające nasze stoisko. Na szczęście nasza załoga z ATN Energy dumnie prezentowała Odnawialne Źródła Energii, jaką jest fotowoltaika. Eksperci z ogromnym zaangażowaniem opowiadali o panelach fotowoltaicznych, falownikach. Każdy, kto chciał poznać koszty instalacji, mógł się o nich przekonać po krótkiej rozmowie z Doradcami.

Wystarczyło nam kilka informacji, takich, jak np. wysokość miesięcznych rachunków za prąd, rodzaj dachu, wymiary i pokrycie i kilka innych. Dzięki temu już po chwili od ich wprowadzenia informacji do naszej aplikacji, mogliśmy przedstawić Wam ofertę na montaż instalacji fotowoltaicznej.

 

Moduły fotowoltaiczne, inwertery i pompy ciepła – jednostki wewnętrzne i zewnętrzne
Nasze stoisko było pełne prawdziwych urządzeń, mieliśmy wyeksponowane moduły fotowoltaiczne, inwertery, a także pompy ciepła Panasonic Aquarea (jednostki wewnętrzne i zewnętrzne). Mieliśmy również mnóstwo gadżetów i upominków dla odwiedzających. Zobaczcie fotorelację z wydarzenia.

0
Feed

Zostaw komentarz