Rozpoczynamy program partnerski. Sprawdź ile zyskasz polecając ATN Energy Fotowoltaika.

Program partnerski ATN Energy Fotowoltaika skierowany jest do wszystkich naszych Klientów.

Każdy, kto poleci ATN Energy Fotowoltaika może otrzymać EKO Logiczny prezent w postaci e-karty, a jej wartość zależy od mocy instalacji z polecenia. 

Na czym polega program? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać e-kartę od ATN Energy Fotowoltaika?

Każdy, kto skutecznie poleci nasze usługi na instalację fotowoltaiczną, otrzyma e-kartę.  Jej wartość jest uzależniona od wielkości instalacji. Za każdy 1 kWp karta będzie zasilona kwotą o wartości 50 zł. Wystarczy, że osoba z poleceniem podpisze się z nami na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.  Osoba polecająca nie musi być naszym Klientem.

 

Im większa moc instalacji, tym więcej zyskasz.

Wartość e-karty zależy od mocy instalacji. Nie ma górnej granicy. Dlatego też o wielkości środków na karcie będzie decydować moc instalacji fotowoltaicznej, która będzie dotyczyć umowy ATN Energy z polecenia. Zyskaj BEZ LIMITU!!! Za każdy 1kWp otrzymasz 50zł. Im wyższa moc instalacji, tym więcej zyskasz!

 

Polecaj BEZ LIMITU!!!

Nie limitujemy ilości poleceń i tym samym ilości e-kart, które przekazujemy osobom polecającym. Każde skuteczne polecenie naszych usług będzie brane pod uwagę, czli ta sama osoba może nas polecić ile tylko razy chce. Za każde skuteczne polecenie otrzyma od nas prezent.

 

Czym się kierować przy wyborze firmy montującej fotowoltaikę?

Serdecznie zapraszamy do wyboru ATN Energy Fotowoltaika. Polecamy swoje usługi nie tylko ze względu na możliwość uzyskania prezentu z polecenia. Nie tylko o profity tu chodzi.

Czym się kierować przy wyborze instalatora fotowoltaiki? Głównymi argumentami powinny być:

  • własne ekipy monterów;
  • Dział Projektu, Realizacji i Serwisu;
  • Dział Dotacji;
  • wysoka jakość usług;
  • dobre klasy komponenty;
  • sieć mobilnych Doradców Techniczno- Handlowych.

 

To wszystko posiada ATN Energy Fotowoltaika. Bardzo ważne jest dla nas to, że:

  • Pomagamy w uzyskaniu dotacji, a nasza pomoc polega na nie tylko na wskazaniu Inwestorom, do jakiej instytucji oraz w jakim terminie powinni dostarczyć dokumentację w celu uzyskania dofinansowania. My przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces ubiegania się o uzyskanie dotacji do instalacji fotowoltaicznej.
  • Profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do każdego Inwestora.
  • Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że wywodzimy się od firmy Budotom Pompy Ciepła, która jest pierwszym w Polsce Pro Partnerem Panasonic i montuje najwięcej w kraju pomp ciepła Panasonic Aquarea.
Program Partnerski rozpoczynamy od 01.03.2021, planujemy zakończyć 31.12.2021.
Regulamin
0
Feed

Zostaw komentarz