Wycena fotowoltaiki

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATN ENERGY TOMASZ GOLAŃSKI z siedzibą w Lutyni, przy ul. Długiej 26, 55-330 Miękinia, NIP 9131426951, REGON 932167141. podanych w niniejszym formularzu , w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie lub inny rodzaj informacji występujący w formularzu, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących . Moja zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych jest dobrowolna, aczkolwiek niezbędna do uzyskania odpowiedzi. *
Zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. *
Instalacja fotowoltaiczna dla
Na kiedy planujesz instalację?
Gdzie planujesz instalację?
Jaki jest kąt nachylenia dachu?
Rodzaj pokrycia
Orientacja względem słońca
Finansowanie
Miesięczny rachunek za prąd
150
1 zł 2 000 zł
Moc instalacji fotowoltaicznej
3.24 kWp
Roczny rachunek za prąd bez instalacji fotowoltaicznej
1 800
Roczny rachunek z instalacją fotowoltaiczną
257.88
Oszczędności przez 25 lat
28 425

Coraz częściej zauważyć można instalacje fotowoltaiczne na dachach domów jednorodzinnych, biur czy budynków przemysłowych.

Inwestycja w energię odnawialną jest lepszym pomysłem, niż kiedykolwiek, a multum programów dotacyjnych pomaga na zmniejszenie początkowych kosztów, takich jak zakup paneli czy kompleksowa realizacja (wraz z montażem). W połączeniu z obniżonymi comiesięcznymi rachunkami za prąd oraz brakiem negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jest to propozycja nie do odrzucenia. Jaka kwota jest wymagana, by korzystać z energii odnawialnej?

Kalkulator fotowoltaiczny – sprawdź, ile pieniędzy będziesz musiał przeznaczyć na instalację

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze, intuicyjny kalkulator, który pomoże określić przybliżoną kwotę pieniężną wymaganą do instalacji systemu PV w domu jednorodzinnym lub budynku firmowym. Wystarczy wprowadzić wymagane informacje, by otrzymać wynik. Dowiesz się również, ile wyniosłyby oszczędności za prąd elektryczny w ciągu roku (w przypadku korzystania z instalacji fotowoltaicznej).

 

Informacje, które wymagane są do prawidłowego działania kalkulatora, to między innymi wskazanie dla kogo jest przeznaczony system PV (osoba fizyczna czy firma), jak i na kiedy planowany jest montaż. Niezbędne będzie również określenie, czy będzie to instalacja tradycyjna (na dachy) czy na gruncie (farma fotowoltaiczna). W przypadku montażu na dachu, należy podać kąt nachylenia oraz rodzaj pokrycia (np. papa, dachówka czy blacha trapezowa).

 

Na sam koniec należy wybrać orientację budynku względem słońca oraz opcję finansowania (własne lub pożyczka na warunkach preferencyjnych). Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych, nasz program obliczy przybliżoną kwotę, którą poświęciłbyś na pełną realizację instalacji fotowoltaicznej. Zapoznaj się więc z naszym kalkulatorem, jeśli chcesz zacząć korzystać z energii odnawialnej, byś nie musiał spekulować na temat kwoty pieniężnej, która wymagana jest w celu podjęcia inwestycji – sprawdź to już dziś!