Zalety fotowoltaiki

Oblicz, ile możesz zaoszczędzić

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego

Dlaczego warto zdecydować się na instalację fotowoltaiczną?

Bezpłatna energia

W ciągu kilku lat instalacja spłaci się sama i wciąż będzie produkować dla Ciebie energię – nie będziesz musiał za nią płacić. Stajesz się niezależny od rosnących cen prądu, a pieniądze, które normalnie przeznaczasz na rachunki za prąd, będziesz mógł przeznaczyć na cokolwiek innego lub dołożyć je do swoich oszczędności.

W trosce o środowisko

Dzięki fotowoltaice pozyskujemy prąd w sposób, który jest ekologiczny i nie wyrządza krzywdy przyrodzie. Decydując się na instalację fotowoltaiczną masz swój wkład w troskę o środowisko i znaczne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Korzystasz z fotowoltaiki – oszczędzasz i robisz coś dobrego dla natury.

Szybki zwrot z inwestycji

Koszt instalacji fotowoltaicznej jest o wiele niższy, niż jeszcze kilka lat temu. Oznacza to, że inwestycja zwraca się jeszcze szybciej, niż kiedyś – teraz jest to około 5 lat. Po tym czasie będziesz mógł bezpłatnie zasilić cały swój dom lub inny budynek – niezależnie od pory roku.

Chcesz dowiedzieć się, jakie koszty wiążą się z instalacją fotowoltaiczną? 

Chętnie przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Cena inwestycji jest uzależniona od wielu czynników, między innymi od lokalizacji Twojego domu, wielkości i kąta nachylenia dachu, czy też rodzaju dachówki.

 

Skontaktuj się z nami i odpowiedz na kilka pytań, a my przedstawimy dokładną kalkulację kosztów. Poinformujemy Cię również o tym, ile możesz zyskać decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Skontaktuj się